0
Мій кошик

Вощина кольорова 26х41см

Фільтр
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кольорова вощина – для Вашої гармонії та здоров’я

У час засилля штучних та синтетичних товарів, які несуть загрозу для людського здоров’я, відбувається повернення до натуральних матеріалів, і тут неабиякий інтерес складає кольорова вощина. Цей натуральний матеріал із  є основою для численних атрибутів, які є корисними для Вашого здоров’я. Зокрема, вощина кольорова використовується для створення неймовірно естетичних свічок – найрізноманітніших кольорів та відтінків, які стануть прикрасою кожної оселі!

За допомогою вощини для свічок Ви зможете створити справжні свічкові шедеври, які щовечора даруватимуть Вам спокій та затишок. Кольорова вощина не містить жодних шкідливих речовин чи домішок, а її натуральний склад  благодатно впливає на дихальні шляхи та володіє бактерицидними властивостями.

Щоб спробувати самостійно створити натуральну свічку власними руками, Вам слід купити вощину кольорову. Тільки у нас – найширший вибір вощини для свічок за найнижчими цінами! Звертайтеся – ми одразу відправимо Вам вощину потрібного кольору у будь-який куточок нашої країни.

Вгору